כנראה שמדובר בהטיה בלתי-נמנעת

אין זה סוד שחברי הקונגרס האמריקאי אינם מומחים גדולים בטכנולוגיה דיגיטלית. בגלל זה הם מתקשים להבין את ההסברים שהם מבקשים מאנשי הטכנולוגיה שמעידים מולם. אבל גם בגלל זה אותם אנשי טכנולוגיה לא צריכים להתאמץ לתת הסבר ממצה. אלקסיס מדריגל מדווח על הפגישה של מנכ"ל גוגל עם חברי הקונגרס, ומנסה להסביר למה פיצ'אי איננו רוצה למסור תשובה ברורה ומקיפה לשאלה של למה גוגל מקשרת ליותר כתבות מהעיתונות הליברלית מאשר לשמרנית:

Here’s what Pichai cannot say: The “mainstream media” are far better resourced, and their ideals of informational quality are much closer to the ones that Google’s machine rankings prefer. Mainstream media organizations have tens of thousands of skilled journalists. The organizations that Republicans compare The New York Times to are a fraction of the size, have far less training in the field, and often don’t even aspire to journalistic norms. The right-wing-media ecosystem has grown tremendously, but—with important exceptions—not through the kind of fact-based reporting that mainstream media have long valued.

Without the ability to simply lay that out, for obvious political reasons, Pichai could not realistically respond to the Republican attacks.

What Google CEO Sundar Pichai Couldn’t Explain to Congress

אם היה מספר את ה-"אמת", או לפחות להסביר את המצב האמיתי, אנשי הקונגרס הרפובליקנים היו טוענים שיש בהסבר שלו הוכחה להטיה, ואפילו להטיה מכוונת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php