בשבח המגע האנושי

מערכת ההמלצות של Netflix לכאורה כבשה את השוק. באופן כמעט קסמי המנויים זוכים לעוד ועוד סרטים ש-"כדאי" להם לראות. וכמעט אין סוף לקטגוריות השונות שאליהן אפשר להתחבר. אבל מה לעשות אם באמת מבקשים חוויה קולנועית אחרת? מתברר שאין תחליף להתערבות אנושית. דיוויד סימס כותב על מערכת ההמלצות של ה-Criterion Collection:
“We’re really trying to think about this in terms of people making something for people. There is literally nothing automatic about this site. When the carousel changes, a human being changed it that morning,” Becker said.
“How do we keep this audience connected?” he continued. “With the idea that somebody is presenting and proposing these films to you in some coherent way.” Coherence is a feature that none of the massive streaming companies can claim, even as they add more and more original titles to their archives. It may be the thing that helps set Criterion apart.

A Streaming Service for Cinephiles

לא לפני הרבה שנים היללו את מערכות ההמלצה האלגוריתמיים כדרך להביא את המשרת הפרטי של העשירים אל העמך. מתברר שאניני טעם (אם עדיין יש דבר כזה) עדיין זקוקים למגע אנושי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php