לא רק באינטרנט


אנחנו כל כך מודאגים מהמסרים הסמויים שהילדים שלנו עשויים לקלוט מאתרי האינטרנט שאליהם הם מגיעים. כמעט אין בית ספר שאיננו מפעיל תוכנית לפיתוח הרגלי גלישה בטוחים, והתוכניות האלו כוללות (במקרה הטוב) התייחסות לנסיונות לשווק לילדים מוצרים שהם אינם צריכים. מתברר שצריכים לפתח את התודעה לנושא לא רק באינטרנט:

Scholastic Inc., the children’s publisher of favorites like the Harry Potter, Goosebumps and Clifford series, may be best known for its books, but a consumer watchdog group accuses the company of using its classroom book clubs to push video games, jewelry kits and toy cars.
 
The Campaign for a Commercial-Free Childhood, an advocacy group based in Boston, said that it had reviewed monthly fliers distributed by Scholastic last year and found that one-third of the items sold in these brochures were either not books or books packaged with other items.

        Scholastic Accused of Misusing Book Clubs

אשת קשה של Scholastic מסבירה להגנת החברה שמדובר בתוספות קטנות שמחזקות את הקשר לספר, ואולי היא אפילו צודקת. אבל אין זה צריך לשנות את העובדה שרצוי לפתח ערנות כלפי נסיונות שיווק לא רק באינרטנט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php