הם יודעים לנגן על מיתרי הלב


כמובן שגם אני אוהב לצפות בסרטוני וידיאו פופולאריים ב-YouTube – זה הפך מזמן לאחת הפעולות המאחדות את בני האדם בעולם, מכנה משותף שמגדיר אותנו כחלק מהאנושות, וכמובן גם נותן לנו משהו שעליו אפשר לדבר בהפסקת קפה. והשבוע למדנו את מה שבוודאי היה ברור לכולנו – הווידיאו הפופולארית ביותר של 2009 היה האודיציה של סוזן בויל. על זה מרשל קירקפטריק, ב-ReadWriteWeb כותב:

It's embarrassing to see how people talk down to an older woman, whose appearance falls outside of television's definition of beauty. It's moving to see her triumph in the performance. It's bittersweet to consider that the television franchise souped up the video of her performance, turning a woman worthy of respect into a freak because of her beautiful, youthful voice and profiting handsomely while she went on to have psychological issues because of the resulting public pressure.
 
That's what people on the Internet watched this year, though. That and a small child speaking under the influence of dental medication.

        YouTube in 2009: One Video That Ruled Them All

ולא פחות חשובה, ולמרבה הצער לא מוכרת לנו מספיק, היא העובדה שלא מדובר בווידיאו גולמי שמצא את דרכו, איכשהו, ל-YouTube. המפיקים של אותה תחרות בריטית ערכו אותו היטב על מנת לתזמר את התגובות שלנו. ואנחנו, כמובן, שמחנו לאכול את מה שהאכילו אותנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php