החינוך כבר לא יהיה כמו שהיה?


טים סטאמר מודה שהוא ישמח לקבת iPad (גם אני לא אתלונן אם מישהו רוצה לתת לי), אבל הוא מזהיר שכלי חדש, מושך ומרשים ככל שיהיה (ולמען האמת, לא ברור שהפעם Apple באמת הצליחו להדהים אותנו) איננו מה שישנה את החינוך:

In the case of education, nothing gets transformed if institutions latch on to it as a textbook replacement, a digital notebook, an expensive electronic replacement for a Trapper Keeper.
 
Change in how teachers teach and students learn will not flow from putting the same old curriculum materials on a tablet and then using it with the same teacher-directed lessons, primarily focused on preparing kids for standardized tests.
 
Mobile communications devices such as the iPad will only have an impact if they become individual learning platforms that regularly change to meet the needs of the person carrying it.

        The Miracle, Education-Altering iPad (Maybe)

האמת היא שכבר התרגלנו לקרקס שפוגשים כל פעם שהכלי האולטימטיבי החדש יוצא לשוק. אפשר אולי לטעון שמדובר בטקס מעבר, בפולחן שהקהילה החינוכית משתתפת בו. חבל. אם היינו מתלהבים קצת פחות, יכול להיות שהיינו מצליחים לזהות חידושים אמיתיים שבאמת יכולים להשפיע לטובה על החינוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php